1. Відсутність плати за підключення до мережі Інтернет.  Ви сплачуєте тільки за метраж кабелю.  Всі монтажні роботи та налаштування кінцевого обладнання у клієнтів (при підключенні)  ми виконуємо із задоволенням, а тому безкоштовно.
  2. Безкоштовна зміна тарифного плану. Тільки ви обираєте яким тарифом користуватись і коли. Ми завжди поважаємо думку наших клієнтів.
  3. “Платіжні канікули” . Ви маєте можливість призупиняти користування нашими послугами. За місяці, в яких Ви не користувались інтернетом – Ви не сплачуєте.
  4. Безкоштовне повторне підключення/переключення. Ми зробимо все, щоб наші абоненти отримали максимально комфортні умови підключення.
  5. З нами Ви маєте чудову можливість користуватися “білими”(зовнішніми) ІР адресами.  Бажаєте встановити відеоспостереження або мати доступ до власного комп’ютера з будь-якої точки Землі – Ми допоможемо.
  6. Наша автономна система (AS)  анонсується через  глобальні світові канали зв’язку, та забезпечує для Вас стабільність та надійність роботи в мережі Інтернет.
  7. Оплата за Інтернет не виходячи з домівки через Особистий кабінет.